Posted on

Oznamy, Hirdetések – 03.07.2022 – 10.07.2022

 

** Dnes, 3. júla 2022 od 15:00 hod. bude modlitba „Večeradlo“ 

 

** Na slávnosť sv. Cyrila a Metoda, 5. júla 2022 budú sväté omše v pondelok večer od 18:00 hod. a v utorok od 8:00 a od 18:00 hod.

 

 

** Oznamujeme veriacim, že na základe rozhodnutia nášho otca arcibiskupa, vdp. Mgr. Ľuboš Matúš, kaplán našej farnosti, od 1. augusta 2022 bude farským administrátorom vo farnosti Madunice. Ďakujeme za jeho službu v našej farnosti! 

 

 

 ** Oznamujeme veriacim, že na základe rozhodnutia nášho otca arcibiskupa, od 1. augusta 2022 príde do našej farnosti výpomocný duchovný vdp. Mgr. Stanislav Lieskovský.

 

 

 

** Kvôli nedostatku kňazov (nebudeme mať kaplána) a zdravotnému stavu duchovných otcov našej farnosti sme        sa rozhodli, že od 4. júla 2022 (od nastávajúceho týždňa) nebudú ranné sväté omše. V nedeľu sväté omše budú ako doteraz, v prípade veľkých slávností bude svätá omša vždy aj v ranných hodinách (ako napríklad aj teraz, na slávnosť sv. Cyrila a Metoda) a celodenná adorácia vo štvrtky bude od 8:00 hod. V tejto  ťažkej a zložitej situácie prosíme veriacich o pochopenie a nie v poslednom rade o  modlitby za kňazov a za nové duchovné povolania!

 

———————————–

 

 

** 2022. június 29-én, Szent Péter és Pál apostolok főünnepe lesz, amely a parancsolt ünnepek közé tartozik!** 2022. július 3-án, 15:00 órától a „Večeradlo“ elnevezésű
imádság lesz!

 

 

** Tudatjuk a kedves hívekkel, hogy Ft. Mgr. Matúš Ľuboš, káplán urat, 2022. augusztus 1-i hatállyal érsek atyánk Madunice-i plébániai kormányzónak nevezte ki. Köszönjük szépen káplán úr szolgálatát egyházközségünkben! 

 

 

** Tudatjuk a kedves hívekkel, hogy érsek atyánk 2022. augusztus 1-i hatállyal kisegítő lelkésznek nevezte ki egyházközségünkben Ft. Mgr. Stanislav Lieskovský atyát!

 

 

** A lelkiatyák számának hiány (nem lesz káplán urunk)  és egészségi állapota miatt úgy
dönt
öttünk, hogy  2022. július 4-től nem lesznek reggeli szlovák nyelvű szentmisék. A vasárnapi szentmisék rendjében nem lesz változás, valamint ünnepnapokon lesz a reggeli
órákban is plusz egy szlovák nyelvű szentmise. A csütörtöki szentségimádás mindig 8:00 órakor fog kezdődni.
Ebben a nehéz és összetett helyzetben kérjük a kedves testvérek megértését, imáikat a lelkiatyákért és új hivatásokért!