Posted on

Oznamy, Hirdetések – 21.08.2022 – 28.08.2022

 

** Oznamujeme dospelým, že kto by sa chcel pripraviť na prijatie sviatosti krstu, Eucharistie alebo birmovania, aby sa prihlásil v sakristii u niektorého z kňazov v našej farnosti.      Od septembra plánujeme prípravu vyslovene pre dospelých!

 

** Prosíme každého, kto po návšteve vedúceho Trnavskej diecéznej charity v našej farnosti by sa chcel zapojiť do aktivít našej novej farskej charity, aby sa osobne prihlásil u pána dekana.

 

 

** V sakristii si môžete zakúpiť nástenný aj stolový kalendár na rok 2023.

 

———————————–

 

 

** Hirdetjük azoknak a felnőtteknek, akik szeretnének felkészülni a keresztség szentségének, Oltáriszentségnek vagy a bérmálás szentségének a felvételére, hogy jelentkezzenek a sekrestyében valamelyik lelkiatyánál. Szeptembertől külön felnőtteknek szóló felkészítőt szeretnénk indítani.

 

** Kérjük azokat, akik a Nagyszombati Egyházmegyei Karitász vezetőjének egyházközségünkben megszervezett látogatása után szeretne belekapcsolódni az új egyházközségi karitász működösbe, hogy személyesen jelentkezzen az esperes úrnál.

 

** A sekrestyében kapható 2023-as évre szóló falinaptár  és asztali naptár.