Posted on

Oznamy, Hirdetések – 31.03.2024 – 07.04.2024

·          Oznamujeme veriacim, že aj v tomto roku máte možnosť darovať 2 % z Vašich zaplatených daní cez občianske združenie Rabbuni na prevádzku našej pastoračnej miestnosti. Tlačivo nájdete na stolíku na noviny, alebo si ho môžete stiahnuť TU. K vyplnenému tlačivu je potrebné priložiť potvrdenie od zamestnávateľa, a odovzdať ho na príslušnom daňovom úrade.

   Požehnanie jedál je dnes po sv. omšiach.

   Dnes je tradičná farská ofera.

   Krstné ponaučenie bude vo štvrtok o 19:00 na fare.

   Na Nedeľu Božieho milosrdenstva o 15:00 hod. bude Večeradlo.

   Ďakujeme každému, kto sa akýmkoľvek spôsobom zapojil do prípravy a dôstojného prežívania veľkonočných sviatkov!

   POZÝVAME VÁS NA KURZ FILIP 5. AŽ 7. APRÍLA. Je to duchovná obnova pre dospelých. Uskutoční sa v Bučanoch. Viac na našej stránke farnosti.

   Birmovaneckú prípravu začíname víkendovkou 12.4 pre mladších a víkendovkou 19.4. pre starších žiakov. Kto má záujem o sviatosť birmovania a ešte nie je prihlásení, môže sa zaregistrovať do 7.4.2024.

 

   Ponúkame Vám púť do Mexika k P. Márií Guadalupskej v termíne od 20.-30.11.2024. Viac na plagáte na nástenke. Prihlásiť sa môžete na farskom úrade alebo v sakristií.

** Isteni irgalmasság vasárnapján, 15:00 órától zentségimádás lesz, amelyre szeretettel hívjuk a kedves híveket!

** Köszönjük mindenkinek, aki templomunkban belekapcsolódott a húsvéti
előkészületekbe, illetve hozzájárult az ünnepek méltó megünnepléséhez!

** Mexikóba a Guadalupai Szűz Anyához tervezünk zarándokutat, 2024.november 20-tól november 30-ig. További információt a faliújságon megtalalható. Jelentkezni lehet a plébánián vagy a sekrestyében. Jövőhéten szombatról vasárnapra átállítsuk óráinkat a nyári időszámításra, vagyis óráinkat 1 órára előre állítsuk